AKTUALITY

Dozer CAT D8R na místě činu

Dozer CAT D8R na místě činu

Dle instrukcí zákazníka zajistila pobočka Praha dopravu stroje CAT D8R na místo určení a především na skrývku zeminy.

Revitalizace území ve Vysočanech

Revitalizace území ve Vysočanech

V pražských Vysočanech, v místě bývalých pekáren, pokračují terénní úpravy na rezidenčním projektu Vysočanský mlýn, který ve třech etapách vytvoří v místě kvalitní rodinné bydlení se širokou občanskou vybaveností.

Unikátní architektura budovy „Masaryčka“

Unikátní architektura budovy „Masaryčka“

V samém centru Prahy, v blízkosti vyjímečného projektu „Masaryčka“, pokračuje realizace navazujících zemních a terénních prací a stroje půjčovny MARENT jsou samozřejmě u toho.

Revitalizace bývalé vodní plochy

Revitalizace bývalé vodní plochy

Myšlenka obnovy vodního režimu v krajině vedla majitele pozemku v Brandýsku k realizaci revitalizace bývalé vodní plochy. Za pomoci techniky z naší půjčovny (především pásové rýpadlo CAT 320E s dlouhým ramenem) odtěžil sediment, opravil hráz a bezpečnostní přeliv a rybník bude opět plnit svoji ekologickou a estetickou funkci v místě (viz. fota před a po započetí prací).

Servis vždy připraven

Servis vždy připraven

Všechny pobočky Půjčovny MARENT disponují zkušeným servisním personálem. V případě potřeby jsme Vám na zavolání k dispozici. 

Nasazení dozeru CAT D8R

Nasazení dozeru CAT D8R

S předčasným příchodem jara a dobrého počasí začaly terénní práce mnohem dříve než se čekalo. Skrývka zeminy na stavbě v Praze 8 je v plném proudu.

Období příprav na sezónu

Období příprav na sezónu

V zimě se servis poboček intenzivně věnuje přípravě strojů na nadcházející stavební sezónu tak, aby Vám byla k dispozici spolehlivá a výkonná technika.

Historie Caterpillar

Historie Caterpillar

Historie společnosti Caterpillar sahá do 80-tých let 19.století. Od počátku kladla důraz na včasné dodávky náhradních dílů a proškolený servisní personál. První pásový stroj spatřil světlo světa v roce 1904 a dieselový motor pak v roce 1931. A pak už se historie CAT propisuje až do dnešních dnů a i nám je ctí, že používáme v naší půjčovně v podstatě výhradně špičkové stroje této značky.

Katalog 2024

Katalog 2024

Na našich stránkách najdete již nyní nový katalog pro rok 2024 v elektronické podobě. Všechny pobočky jsou Vám samozřejmě plně k dispozici, neváhejte nás proto kontaktovat.

PF 2024

PF 2024

Děkujeme všem obchodním partnerům za úspěšnou spolupráci v letošním roce a těšíme se spolu s Vámi na nadcházející Nový rok 2024, ve kterém Vám opět nabídneme spolehlivé služby a individuální přístup. 

Tisková konference

Tisková konference

Modrožlutý motorkářský tým Orion – Moto Racing Group oznámil na tiskové konferenci své cíle pro nadcházející Rallye Dakar 2024. Závodu v Saudské Arábii v kategorii „MOTO“ se v letošním roce zúčastní 5 jezdců, což je nejsilnější sestava, ve které tým na Dakar 2024 odjíždí.

Rallye DAKAR 2024

Rallye DAKAR 2024

Již po deváté se Milan Engel zúčastní v kategorii „MOTO“ nadcházející Rallye DAKAR 2024. Půjčovna MARENT je dlouholetým a hrdým partnerem Milana i celého MRG Teamu. Držíme Vám palce, hoši!