AKTUALITY

Praha má nového vedoucího půjčovny

Praha má nového vedoucího půjčovny

Rádi bychom Vás seznámili s personální změnou na pozici vedoucího půjčovny Praha. Od 1.9.2023 byl na tuto pozici jménován pan Tomáš Rákosník, který Vám bude k dipsozici na níže uvedených kontaktech. Tomáš naváže na doboru práci svého předchůdce a nabídne Vám rozsah služeb, které očekáváte. Tomáš je připraven na Vaše poptávky, telefonáty či Vaši osobní návštěvu na Radlické 220.

  • Bc. Tomáš Rákosník
  • Telefon: +420 774 484 111
  • E-mail: t.rakosnik@marent.cz
CAT 5080 na scéně!

CAT 5080 na scéně!

V Moravskoslezkém kraji probíhá v těchto letních dnech demolice sil, která sloužila v tepelné elektrárně. Výška sil je přes 30 metrů, a proto muselo být nasazeno demoliční rýpadlo CAT 5080. 

Demolice v plném proudu

Demolice v plném proudu

Demolice části zdravotnického zařízení s dětským oddělením ORL a oční ambulancí, jež je součístí další etapy stavebních prací v Krajské nemocnici v Karlových Varech,  pokračuje podle hramonogramu a je v plném proudu. 

Generel Karlovarské krajské nemocnice

Generel Karlovarské krajské nemocnice

Kompletní demolice objektu „M“, který dříve sloužil jako zdravotnické zařízení s dětským oddělením ORL a oční ambulancí, je součástí další etapy stavebních prací v Krajské nemocnici v Karlových Varech, které realizuje společnost MARENT DEMOLICE s.r.o..

Údržba a servis

Údržba a servis

V případě potřeby je Vám náš servis vždy na blízku. Nemusíte také přemýšlet nad náklady za údržbu a servis.

Zemní práce s CAT D8R

Zemní práce s CAT D8R

V plném proudu je nejen stavební sezóna, ale i terénní práce na okraji Prahy, kde je nasazen náš pásový dozer CAT D8R.  

Bike Festival Dobřany

Bike Festival Dobřany

Ve dnech 2.-3.6.2023 se bude na Šlovickém vrchu v Dobřanech všechno točit kolem kol. Místní bikepark pořádá jedinečný Bikefestival s řadou exibicí, závodů, freestylů a neuvěřitelných triků, s účastí mnoha známých osobností a zábavou pro malé i velké. Hrdým sponzorem Bikefestivalu je i obchodní skupina MARENT.

Připraven k pronájmu

Připraven k pronájmu

Pásový dozer CAT D6N prošel kompletní před sezónní údržbou, dostal nový kabát a v tuto chvíli je už nasazen na zakázce nájemce.

Příprava strojů na sezónu

Příprava strojů na sezónu

V dílnách našich půjčoven připravujeme pečlivě stavební techniku pro nadcházející stavební sezónu.

DAKAR 2023

DAKAR 2023

I přes zdravotní handicap se Martin Michek posunul již na 12.pozici a na letošní Rallye DAKAR si opět vede výtečně.

Nové VPP s účinností od 2.1.2023

Nové VPP s účinností od 2.1.2023

S účinností od 2.1.2023 jsou v platnosti nové Všeobecné podmínky pronájmu stavební mechanizace Půjčovny MARENT. Tyto nové podmínky nahrazují od uvedeného datumu předchozí VPP, které byly podepsány před uvedeným datumem.

PF 2023

PF 2023

Přejeme Vám krásné a klidné Vánoce a především vše dobré v roce 2023! Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci. 

Team Půjčovny MARENT