AKTUALITY

Katalog 2024

Katalog 2024

Na našich stránkách najdete již nyní nový katalog pro rok 2024 v elektronické podobě. Všechny pobočky jsou Vám samozřejmě plně k dispozici, neváhejte nás proto kontaktovat.

PF 2024

PF 2024

Děkujeme všem obchodním partnerům za úspěšnou spolupráci v letošním roce a těšíme se spolu s Vámi na nadcházející Nový rok 2024, ve kterém Vám opět nabídneme spolehlivé služby a individuální přístup. 

Tisková konference

Tisková konference

Modrožlutý motorkářský tým Orion – Moto Racing Group oznámil na tiskové konferenci své cíle pro nadcházející Rallye Dakar 2024. Závodu v Saudské Arábii v kategorii „MOTO“ se v letošním roce zúčastní 5 jezdců, což je nejsilnější sestava, ve které tým na Dakar 2024 odjíždí.

Rallye DAKAR 2024

Rallye DAKAR 2024

Již po deváté se Milan Engel zúčastní v kategorii „MOTO“ nadcházející Rallye DAKAR 2024. Půjčovna MARENT je dlouholetým a hrdým partnerem Milana i celého MRG Teamu. Držíme Vám palce, hoši!

Odstranění kotelny

Odstranění kotelny

Na šachtě v Bílině probíhá demolice staré kotelny, kterou realizuje společnost MARENT DEMOLICE.

 

Nový zimní stadion na Praze 5

Nový zimní stadion na Praze 5

Na jaře 2024 se začal stavět nový krytý zimní stadion na Praze 5. Na stavbě pracovala převážně technika z naší půjčovny. Dokončovacích prací se ujalo pásové rýpadlo CAT 320E.

Praha má nového vedoucího půjčovny

Praha má nového vedoucího půjčovny

Rádi bychom Vás seznámili s personální změnou na pozici vedoucího půjčovny Praha. Od 1.9.2023 byl na tuto pozici jménován pan Tomáš Rákosník, který Vám bude k dipsozici na níže uvedených kontaktech. Tomáš naváže na doboru práci svého předchůdce a nabídne Vám rozsah služeb, které očekáváte. Tomáš je připraven na Vaše poptávky, telefonáty či Vaši osobní návštěvu na Radlické 220.

  • Bc. Tomáš Rákosník
  • Telefon: +420 774 484 111
  • E-mail: t.rakosnik@marent.cz
CAT 5080 na scéně!

CAT 5080 na scéně!

V Moravskoslezkém kraji probíhá v těchto letních dnech demolice sil, která sloužila v tepelné elektrárně. Výška sil je přes 30 metrů, a proto muselo být nasazeno demoliční rýpadlo CAT 5080. 

Demolice v plném proudu

Demolice v plném proudu

Demolice části zdravotnického zařízení s dětským oddělením ORL a oční ambulancí, jež je součístí další etapy stavebních prací v Krajské nemocnici v Karlových Varech,  pokračuje podle hramonogramu a je v plném proudu. 

Generel Karlovarské krajské nemocnice

Generel Karlovarské krajské nemocnice

Kompletní demolice objektu „M“, který dříve sloužil jako zdravotnické zařízení s dětským oddělením ORL a oční ambulancí, je součástí další etapy stavebních prací v Krajské nemocnici v Karlových Varech, které realizuje společnost MARENT DEMOLICE s.r.o..

Údržba a servis

Údržba a servis

V případě potřeby je Vám náš servis vždy na blízku. Nemusíte také přemýšlet nad náklady za údržbu a servis.

Zemní práce s CAT D8R

Zemní práce s CAT D8R

V plném proudu je nejen stavební sezóna, ale i terénní práce na okraji Prahy, kde je nasazen náš pásový dozer CAT D8R.